SKLEP Węgierski – UNIGAR

Serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzania naszego sklepu, gdzie znajdziecie wszystkie nasze produkty. Już w progu poczujecie Państwo atmosferę Węgier słynącej z zapachu świeżej papryki i kawy oraz dźwięków węgierskiej muzyki. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając miłą i rzetelną obsługę.

Sklep węgierski prowadzi sprzedaż głównie naczyń i akcesoriów do grillowania. Są to naczynia drewniane, stalowe – emaliowane, żeliwne, w większości wykonane ręcznie, a wśród nich kociołki węgierskie – bogracze i kociołki rybne oraz mini bogracze. Oferowane przez nasz węgierski sklep artykuły idealnie nadają się do każdej kuchni oraz na biesiadne, wiejskie stoły. Wspaniale też prezentują się w ogrodzie i przy grillu.
Oferta węgierskiego sklepu jest na bieżąco aktualizowana. Zapraszamy do zaopatrzenia się w niezbędne produkty przed rozpoczynającym się sezonem grillowym.

 

Zapraszamy!

Adres naszego sklepu: –> MAPKA DOJAZDU

UNIGAR

96 -300 Żyrardów

ul. Orlika 54a

tel: 798 187 710 / 46 856 22 32

email: sklep@unigar.pl

Poza sklepem stacjonarnym, prowadzimy także sprzedaż wysyłkową przez ALLEGRO. Chwilowo wstrzymana sprzedaż przez ALLEGRO